Contact

Skoon 80G
1511 HV Oostzaan (Amsterdam-Noord)
Nederland
Email: info@forzasportsgroup.com

Algemene voorwaarden
FIFA KNVB PROAGENT

Lasse Schöne

NEC

Maximilian Wöber

Red Bull Salzburg

Jurriën Timber

AFC Ajax

Lassina Traoré

Shakhtar Donetsk

Django Warmerdam

FC Utrecht

Younes Namli

Sparta Rotterdam

Warner Hahn

IFK Goteborg

Of het nu gaat om het begeleiden van spelers, het adviseren van clubs, het afsluiten van sponsordeals of het aangaan van internationale partnerships en projecten, onze kracht ligt in het vermogen om verschillende kwaliteiten in de wereld van het voetbal te herkennen, onderscheiden en bij elkaar te brengen. Wij richten ons op Topkwaliteit.

Forza Sports Group heeft door haar sterk en hoogwaardig netwerk van clubs, agenten, scouts, advocaten en andere essentiële personen en organisaties een zeer invloedrijke rol in het mondiale voetbal. Toegang tot dit exclusieve netwerk is onderdeel van de dienstverlening van Forza Sports Group.

Diensten

Nieuws

Track record

voorbeelden van deals

Partners

Projecten

Team

Drs. Revien Kanhai

Directeur
Geregistreerd intermediair

+31(0)628845777
rkanhai@forzasportsgroup.com

Daan Kramp

Directeur
Geregistreerd intermediair

+31(0)653866441
dkramp@forzasportsgroup.com

Tim Vrouwe

Directeur
Geregistreerd intermediair

+31(0)614994044
tvrouwe@forzasportsgroup.com

Robbin van der Gun

Directeur
Geregistreerd intermediair

+31(0)622974627
rvandergun@forzasportsgroup.com

Christopher Coffie

Partner
Geregistreerd intermediair

+31(0)681915020
ccoffie@forzasportsgroup.com

Tom van Hyfte

Agent
Player consultant België

+32479747707
tvanhyfte@forzasportsgroup.com

Pearl van het Hooft

Finance en operations
manager

+31(0)620983512
pvanhethooft@forzasportsgroup.com

Juul Heldens

Agent
Player consultant

+31(0)683791017
jheldens@forzasportsgroup.com

Narin Eggink

Agent
Player consultant

+31(0)615907865
neggink@forzasportsgroup.com

Lotte van Klaveren

Office manager en operations
assistent

+31(0)645123828
lvanklaveren@forzasportsgroup.com

Jesse van Gompel

Agent
Player consultant

+31(0)653653518

Lennert de Smul

Agent
Player consultant België

+32474566225

Ryan Sardjoe

Samenwerkingspartner
Geregistreerd intermediair

+31(0)618187187